Десерт „Елла“

Veröffentlicht von

Люди по-різному віддають перевагу солодкому; деякі з нас не люблять шоколад і цукерки, а інші можуть бути залежними від цих смаколиків. Але для тих із нас, хто схильний до солодкого, чому ми любимо те, що нам так смакує і подобається? Насправді це питання є дуже філософським : якщо Вас цікавить ця тема, спробуйте „копнути глибше“. Читаючи різні статті і дослідження, Ви знайдете дуже багато інформації про те, що з точки зору еволюції наше виживання залежить від нашої здатності отримувати енергію з продуктів, які ми споживаємо. Одним з основних джерел енергії є вуглеводи, до яких входить цукор. Тобто, для нормального функціонування нам потрібні ці вуглеводи. І це чудова новина, чи не так? Ми усі обожнюємо солоденьке – чи можна взагалі уявити святкування без тортика, кексів і бісквітів… ми так не думаємо. На щастя для нас, ми володіємо цілою низкою неповторних, смачних, легких і простих десертів, які розбавлять своєю яскравістю будь-яке свято чи Вашу щоденну рутину. Саме таким є і наш чудо-десерт „Елла“ – ніжний і елегантний, він закохає Вас у себе назавжди. Та це і не дивно, хто ж відмовиться від рецепту, який складає якихось 10 хвилин приготування! 

десерт рецепт

Інгредієнти для десерту „Елла“ :

– сиркова маса з родзинками (70 гр.)
– одне ківі
– згущене молоко (20-30 гр.)
– кокосова стружка
– шоколадне драже

десерт інгредієнти

Кількість порцій : одна порція
Час приготування : десять хвилин

Приготування

Крок 1.

Почистіть одне ківі і наріжте його кружечками. Цей фрукт – це справжній суперфуд. Зелений плід надзвичайно багатий поживними речовинами і легко затьмарює деякі інші види фруктів. Вміст вітаміну С у ківі особливо вражає. Споживаючи лише один великий ківі, Ви вже можете покрити всю свою щоденну потребу у вітаміні С. Ківі є справжнім прискорювачем Вашого травлення. Особливо якщо у Вас часті запори, вам слід частіше включати його в свій раціон. Також є докази того, що вживання ківі може допомогти Вам краще спати – за це відповідають різні інгредієнти в його складі. 

десерт легкий

Крок 2.

Підготуйте грам 30 згущеного молока. Хоча це молочний продукт, згущене молоко виглядає і на смак відрізняється від звичайного молока. Воно солодше, темніше за кольором і має більш густу, кремову текстуру. Цей продукт також має тривалий термін зберігання, що робить його популярним інгредієнтом у стравах у всьому світі. Хоча деякі люди можуть уникати згущене молоко через високу кількість калорій, яку воно забезпечує, цей смаколик має деякі переваги. Додавання цукру в згущене молоко означає, що воно зберігається набагато довше, ніж звичайне молоко. Його висока калорійність робить згущене молоко відмінним інгредієнтом для людей, які намагаються набрати вагу. Використання згущеного молока для підвищення калорійності може бути більш корисним, ніж використання простого цукру, оскільки продукт також містить додатковий білок, жир і деякі корисні для кісток мінерали, такі як кальцій і фосфор.                                                            

десерт смачний

Крок 3.

Солодка сиркова маса є не менш корисною для організму, адже містить усі корисні компоненти, що й домашній сир. Цього продукту нам знадобиться приблизно 70 грам.

десерт корисний

Крок 4.

Кокосова стружка багата такими корисними речовинами, як фруктоза, кальцій, залізо, а також великою кількістю вітамінів. Споживання цього продукту підвищує захисні функції організму, знижує ризик утворення злоякісних пухлин, покращує роботу органів травлення.

десерт поживний

Крок 5.

Прикрашати наш десерт ми будемо шоколадними драже – це додасть йому яскравості.

десерт простий

Крок 6.

Оберіть посудину або чашу для десерту і помістіть на її дно згущене молоко, тоді додайте кокосову стружку.

десерт апетитний

Крок 7.

Після цього додаємо до десерту солодку сиркову масу з родзинками і ківі.

десерт святковий

Крок 8.

Прикрашаємо усю цю смакоту шоколадними драже, годину охолоджуємо в холодильнику і подаємо на святковий стіл. Смачного Вам!

десерт приготування

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert