Десерт „Орео“

Veröffentlicht von

Ми всі виросли, постійно слухаючи про те, що цукор шкідливий для нас. І звичайно, це може бути, але те ж саме стосується будь-якого іншого типу їжі, якою Ви зловживаєте. Спожиті в помірних кількостях, десерти можуть бути корисними для Вас, і на це є багато причин. Якщо Ви їсте щодня трохи темного шоколаду, Ви зменшуєте ризики інсультів у майбутньому. Одне, що Ви повинні знати, це те, що Ваше тіло завжди знає, коли воно схильне до небезпек. Ось чому Ви повинні прислухатися до свого організму і посмакувати шоколадкою, коли справді хочеться. Шоколад не тільки запобігає інсультам, але й може знизити кров’яний тиск. Тому, якщо у Вас є такі проблеми, немає причин відмовлятися від своєї тяги до цього смаколика. Насолоджуйтесь цим, тому що цього хоче Ваше тіло! А найголовніше – вживання десерту викликає посмішку на Вашому обличчі, і немає причин, чому Ви повинні відмовляти собі в цьому. Якщо Ви погоджуєтеся з нашими словами, то ми впевнені, що вишуканий десерт „Орео“ з полуничним морозивом Вас зацікавить – такий ніжний і смачний, він просто тане в роті!                

десерт рецепт

Інгредієнти для десерту „Орео“ :

– шоколадне печиво „Орео“ (3 шт.)
– полуничне морозиво (100 гр.)
– домашній сир з додаванням кураги (100 гр.)

десерт інгредієнти

Кількість порцій : перераховані вище інгредієнти розраховані на одну порцію десерту
Час приготування : 10 хвилин

Приготування

Крок 1.

Підготуйте декілька штук шоколадного печива „Орео“. Здоровий спосіб життя означає збереження балансу в тому, що Ви їсте і що Ви робите, як ми обговорювали вище. Для нас частина здоров’я означає, що Ви полюбляєте десерти і не відмовляєтеся від них, а просто розумно підходите до інгредієнтів і приготування. Одним з наших улюблених десертів є печиво „Орео“! Воно не тільки смачне, але й чотири штуки печива містять лише 140 калорій. Це дуже мало! Крім того, ми вважаємо, що це ідеальне співвідношення печива до крему, що також є дуже важливим. 

десерт простий

Крок 2.

Печиво подрібніть на невеликі трикутнички за допомогою гострого ножа (це важливо, щоб ніж був гострий, інакше можна зруйнувати печиво).

десерт легкий

Крок 3.

Підготуйте 100 грам домашнього сиру. Насичений білком домашній сир — чудово слугує в якості добавки до будь-якої страви чи десерту. Цей молочний продукт є низькокалорійним у порівнянні з іншими сирами. Цей сир дуже люблять за високий вміст кальцію, але це лише одна з кількох поживних речовин, завдяки яким його варто додати до свого раціону. Це також чудове джерело вітаміну В12, який відіграє важливу роль у запобіганні анемії. Домашній сир також може забезпечити контроль рівня цукру в крові. Він має обмежений вплив на рівень глюкози в крові, особливо в порівнянні з іншими нежирними молочними продуктами. Для людей з цукровим діабетом 2 типу це робить його чудовою альтернативою іншим сирам. Дослідження також показують, що люди, які їдять багаті білком закуски перед сном, як-от сир, мають кращу якість м’язів і більш високий метаболізм. Високий вміст білка в сирі в основному надходить від казеїну, який, оскільки він повільно всмоктується, може нарощувати м’язи так само, як і сироватковий білок. Окрім цього, сир є прекрасним джерелом селену, важливого мікроелемента, який відіграє важливу роль у роботі щитоподібної залози. 

десерт смачний

Крок 4.

Багато хто каже, що немає смачнішого морозива, ніж полуничне. Ми цілком погоджуємося з цим! Для нашого десерту оберіть 100 гр. смачнючого, солодкого полуничного морозива – це точно додасть десерту насиченішого смаку!

десерт сирковий

Крок 5.

Ось ми і підійшли до оформлення. Візьміть красиву десертну чашу і помістіть домашній сир на її дно.

десерт оригінальний

Крок 6.

Зверху додайте полуничне морозиво і шоколадне печиво, після чого можете рештою продуктів красиво прикрасити наш десерт „Орео“. Вмощуйтесь зручніше і насолоджуйтеся смаколиком!

десерт приготування

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert