„Ніжний дотик“

Veröffentlicht von

Якщо вам раптово, ось так спонтанно захотілось чимось поласувати, як то кажуть «засолодити душу», ми в цьому вам допоможемо. Має ідеальний варіант десерту, який вам однозначно припаде до душі, а ще його можна також готувати й на святковий стіл. Він чудово виглядає, а смак просто неперевершений. Десерт складається із макової начинки, збитих вершків, ароматної чорниці, печива «Шоколадні подушечки». Спробуйте один раз приготувати, і ми запевняємо це буде один із ваших улюблених десертів.

десерт ніжний

Для десерту вам потрібно мати такі продукти:

Чорниця – 100 грамів

Макова начинка – 150 грамів

Збиті вершки – 100 грамів

Печиво «Шоколадні подушечки».

десерт складники

Корисні властивості інгредієнтів. Чорниця – це ягода з унікальними властивостями, завдяки своєму складу корисних речовин, можна позбутися болю у горлі, затяжного кашлю, ангіни, вона допомагає при лікуванні шлункових захворювань, має протизапальну властивість, допомагає при ревматизмі, корисна для нирок, виводить шлаки з організму, впливає на процеси старіння організму, запобігає виникненню цукрового діабету, допомагає в роботі підшлункової залози, користь приносить при хворобах очей, допомагає зміцнювати судини, покращує імунітет, перешкоджає розвитку серцевих захворювань. Для жінок вона має чудову дію, впливає на стан шкіри, допомагає при лікуванні нирок, корисна при гінекологічних проблемах, а для чоловіків не менш важлива функція, впливає на репродуктивність, допомагає при хворобі передміхурової залози. Мак вважається висококалорійним продуктом, складається з білків, жирів і вуглеводів. Він приносить велику користь для організму людини: має знеболювальну дію, зміцнює захисні функції в організмі, приводить в норму тиск, покращує зір, він доброю профілактикою цукрового діабету, чудово зміцнює кістки, зміцнює нервову систему, покращує роботу травної системи.

Етапи приготування десерту:

1. Перед початком роботи над десертом, потрібно чорниці промити під протічною водою.

десерт смачний

2. А зараз беремо склянку для десерту, і на її низ викладаємо макову начинку,

десерт рецепт попередньо переглянувши на термін придатності та чи не пошкоджена тара, і чи немає неприємного запаху. Далі додаємо збиті вершки,

десерт простий

при покупці обов’язково перегляньте терміни придатності, банка має бути без дефектів. Зверху на збиті вершки розкладіть чорниці й печиво «Шоколадні подушечки».

десерт ароматний

Смачний, ніжний, апетитний, легкий десерт готовий. Смачного!

десерт готовий

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert