„Солодке тріо“

Veröffentlicht von

Сьогодні будемо готувати один чудо-десерт, від якого ви будете в захваті, смакуючи яким ви будете поринати у свої найяскравіші моменти, про яких ви згадуєте з теплотою. Десерт складається із полуничного джему, сиркової маси, арахісу в карамелі. Готувати його легко і просто, і не займає багато часу. Десертом можна ласувати як вдома в сімейному колі, так і використовувати для солодкого столу.

десерт оригінальний

Вам потрібно мати такі інгредієнти:

Полуничний джем – 100 грамів

Сиркова маса – 100 грамів

Арахіс в карамелі – 50 грамів.

десерт інгредієнти

Корисні властивості складників десерту. Полуниця – поживна ягода, яка містить вітаміни й корисні речовини, необхідні людському організму. ЇЇ вважають чудовим антиоксидантом, вона не підвищує цукру в крові, і тому використовується практично у всіх дієтах. Вживаючи ягоду можна позбутися багатьох захворювань. Вона є добрим профілактичним засобом від серцевих хвороб, допомагає понизити артеріальний тиск, запобігає виникненню онкологічних захворювань, корисно вживати при запорах, впливає на роботу серцево-судинної системи, відновлює функції травлення, покращує роботу печінки, заспокоює нервову систему. Виліковує такі хвороби: подагру, лейкоз, зоб, атеросклероз, кровотечі в матці, авітаміноз, усуває набряки. Земляний горіх, або арахіс складається із мінеральних речовин і вітамінів, які позитивно позначаються на організмі людини. Він регулює рівень холестерину в крові, допомагає засвоюватись кальцію, впливає на процес відновлення тканин, нарощує м’язову масу, нормалізує роботу печінки, відновлює нервові клітини, виводить токсичні речовини, запобігає виникненню ракових захворювань, корисний для роботи мозку, покращує пам’ять і увагу, зміцнює кісткову систему, підвищує гемоглобін, вповільнює процеси старіння, впливає на сон. У виробах із сиру міститься багато білка, який легко засвоюється. Продукт добре впливає на судини й роботу серцевої системи, заспокоює нерви, допомагає утворювати кров’яні тільця, зміцнює кістки, покращує стан волосся і нігтів.

Етапи приготування диво-десерту:

1. Спочатку беремо арахіс в карамелі та подрібнюємо його на менші кусочки.

десерт приготування

2. Сиркову масу нарізаємо на однакові кубики. При покупці продукту обов’язково дивіться на термін придатності та склад продукту, чим менший термін, тим менше в сирній масі консервантів.

десерт смачний

3. А зараз починаємо формувати супер-десерт. Беремо креманку для десерту, на її низ кладемо подрібнений арахіс,

десерт оригінальний

далі додаємо кубики із сиркової маси,

десерт легкийзверху за допомогою спеціальної насадки прикрашаємо десерт полуничним джемом. Чудовий, ароматний, корисний, смачний десерт готовий для дегустації. Смакуйте на здоров’я!

десерт готовий

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert