Десерт „Кармен“

Veröffentlicht von

Як часто оточуючі Вас прихильники здорового харчування змушували Вас відчувати провину за те, що Ви ласуєте солодким «без видимої причини»? Нескінченні лекції про те, як десерт потрібно їсти помірно або взагалі не їсти, здається, лунають у наших вухах щоразу, коли ми кусаємо улюблені солодощі. Хоча нам насправді не потрібна причина, щоб їсти їх – для поціновувачів смачних десертів не має значення, яка нагода чи пора року. Причина швидше в тому, щоб нагодувати душу їжею, яка змушує нас відчувати, що ми нарешті знайшли рай на землі. Якщо Ви належите до тих людей, які жадають шоколаду, але відчувають провину за одне зізнання у своїй тязі, у нас є для Вас хороші новини! Споживання десерту не означає, що у Вас мало або зовсім немає самоконтролю. Це лише означає, що Ви добре розумієте, чого ви хочете (іноді це просто чорничний чізкейк), і що у вас є все, що потрібно, щоб задовольнити цю тягу. Тож ось ще кілька причин відпустити логіку на другий план і насолоджуватися Вашим десертом: це чудовий варіант сніданку, який забезпечить Вас позитивним настроєм і енергією на цілий день, а також для того, щоб насолодитися десертом, достатньо буквально декілька укусів – тому Ви можете бути певні, що не будете надто наїдатися солодким. Ми маємо для Вас чудовий варіант такого легкого і смачного чудо-смаколика „Кармен“ з солодким сиром, какао-порошком і чорничним варенням. Приступимо?

десерт рецепт

Інгредієнти для десерту „Кармен“ :

– солодка сиркова маса (50 гр.)
– какао-порошок (30 гр.)
– чорничне варення (30 гр.)
– кокосова стружка (40-50 гр.)
– посипка для десерту

десерт інгредієнти

Кількість порцій : одна порція
Час приготування : 10 хвилин

Приготування

Крок 1.

Основою десерту слугуватиме солодка сиркова маса. Цей продукт недарма так люблять діти – він, хоч і солодкий, ще й дуже корисний, адже домашній сир зберігає абсолютно усі свої корисні властивості. Сир є прекрасним джерелом кальцію, мінералу, який відіграє важливу роль у здоров’ї зубів і кісток, а також у профілактиці остеопорозу. Він також допомагає регулювати кров’яний тиск і навіть може відігравати роль у запобіганні деяких видів раку.

десерт смачний

Крок 2.

Підготуйте 30 гр. какао-порошку. Волокно в какао-порошку сприяє здоровому травленню і може зменшити ризик і симптоми синдрому подразненого кишківника та інших проблем з травленням. Цей продукт також насичений флавоноїдами. Ці поживні речовини, які, як було показано, допомагають знизити кров’яний тиск, покращують приплив крові до мозку і серця, а також допомагають запобігти утворенню тромбів. Вони також можуть допомогти підвищити чутливість до інсуліну, знижуючи ризик діабету. Окрім цього, какао-порошок містить багато калію. Було показано, що калій зменшує ризик серцевих захворювань, зменшуючи запалення нижньої частини тіла та навантаження на клітини.

десерт простий

Крок 3.

Не обійдемося ми і без унікального та особливого кокосового присмаку! З огляду на таку багату наявність корисних складових цього продукту, можна зробити висновок, що користь від вживання кокосової стружки людиною величезна. Завдяки тому, що у стружці містяться харчові волокна, відбувається ефективне очищення кишківника від шлаків і токсинів, що принагідно підвищує загальний імунітет та зміцнює здоров’я. 

десерт легкий

Крок 4.

Прикрашати наш десерт ми будемо двома продуктами. Перший з них – чорничне варення. Підготуйте грам 30 цього продукту.

десерт цікавий

Крок 5.

Також нам знадобиться святкова десертна посипка.

десерт апетитний

Крок 6.

Нашу сиркову масу перемішуємо з какао-порошком і акуратно формуємо в кружечок.

десерт корисний

Крок 7.

Цей кружечок щедро мочаємо в кокосову стружку так, щоб вона покрила його з усіх боків.

десерт поживний

Крок 8.

Поміщаємо сиркову масу в кокосовій стружці в десертний стакан, дно якого прикрашаємо какао. Зверху на кульку додаємо чорничне варення.

десерт красивий

Крок 9.

Залишилося тільки додати посипку до десерту в якості прикраси і не забути про листочок м’яти. Ось усе і готово! Можете заварювати ароматний чай і подавати десерт до столу. Смачного!

десерт приготування

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert