„Perfecto“

Veröffentlicht von

Ось і ще один смачний, екзотичний чудо-десерт надаємо вам для вашої скарбнички рецептів. Він підкорить не тільки ваше серце, але й ваших рідних і знайомих, які його скуштують. Десерт складається із консервованого манго, сирної маси, рахат-лукуму, джему. Він надзвичайно смачний і ароматний, за текстурою дуже ніжний, і при цьому всьому ще й приносить користь. Готується швидко і просто, лише потрібно мати всі складники.

десерт оригінальний

Так от, для десерту треба:

Манго консервоване – 100 грамів

Рахат-лукум – 50 грамів

Джем – 50 грамів

Цукрові декоративні кульки для прикраси.

десерт складники

Корисні властивості складників. Манго складається з багатьох корисних речовин. Вживання манго допомагає зміцнити імунітет, захищає клітини від процесів окислювання, діє як проносний засіб, покращує згортання крові, збільшує гемоглобін, нормалізує роботу нервової системи, покращує настрій, допомагає при депресії, понижує рівень холестерину, допомагає усунути застій в жовчі, перешкоджає появі хвороб очей. За рекомендацією лікарів сир повинен входити в склад обов’язкових продуктів, так як в сирі міститься велика кількість вітамінів. Сир чудово впливає на роботу серцевої системи й судин, покращує стан нервової системи, бере участь у процесі утворення червоних тілець в крові, його корисно вживати при порушенні роботи травної системи, корисно позначається на стані волосся і зубах і нігтях. Рахат-лукум – це солодощі які складаються із великої кількості глюкози, завдяки чому він сприятливо впливає на роботу мозку і серця, допомагає боротися з інфекціями й вірусами, покращує настрій, зміцнює імунну систему, впливає на стан шкіри та волосся.

Етапи приготування супер-десерту:

1. Спочатку рахат-лукум розріжте на рівномірні кубики.

2. Тепер виберіть манго із банки, щоб стекла рідина.

десерт приготування

3. Далі беремо сирну масу і руками формуємо кульку. При виборі продукту, переконайтеся що термін придатності не вийшов, а ще в упаковці повинна бути сухою сирна маса, без рідини.

4. Формуємо десерт. Беремо склянку для десерту, викладаємо на низ шматочки манго,

десерт приготування

зверху кладемо кульку із сирної маси,

десерт ароматний

далі розкладаємо кубики рахат-лукуму,

десерт корисний

потім поливаємо джемом і прикрашаємо декоративними цукровими кульками, можна за бажанням покласти листочок м’яти, це додасть більшого аромату десерту. Ніжний, вишуканий, смачний, корисний десерт готовий. Смачного!

десерт готовий

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert